wz

VÝSTAVY

Naše úspěchy na výstavách

2012

datum druh a místo výstavy rozhodčí třída jméno psa
1.2012 Mezinárodní výstava
Trenčín SK
  mladých Norddream V1, CAJC, BOB
mezitřída JCH KCH Eastdale Just A Dreamstone V1, CAC, r. CACIB
otevřená Muggebigge Birk V1 CAC CACIB
14.1. Mezinárodní výstava Sofie BG   šampionů CH Lucky V1, CAC, CACIB, BOB
15.1. Mezinárodní výstava Sofie BG   šampionů CH Lucky V1, CAC, CACIB
4.2. Mezinárodní výstava  Brno Mgr. Dana Fialová mladých JCH Norddream  V1, CAJC, Junior BOB
otevřená Birk V2 r.CAC, r.CACIB
5.2. Mezinárodní výstava Brno   otevřená Birk V1 CAC CACIB BOB
14.4. Národní  výstava Ostrava Leoš Jančík mladých JCH Norddream V1, CAJC, Junior BOB, BOB
mezitřída JCH KCH Eastdale Just A Dreamstone V1, CAC, Národní vítěz
otevřená BirkV1 CAC
21.4. Klubová výstava HK Maureen Baywater GB mladých JCH Norddream V 1 CAJC BOJ
otevřená Birk V2 res. CAC
mladých Easy V3
5.5. Mezinárodní výstava Praha Milan Krinke mezitřída JCH KCH Eastdale Just A Dreamstone V1, CAC, CAC ČMKU, CACIB, Vítěz Střední a Východní Evropy, Vítěz Prahy, BOB, BIG 3
otevřená CH Birk V1, CAC, r. CACIB
19.5. Světová výstava Salzburg Rakousko Damir Skok SLO mezitřída JCH Norddream V4
8.6. Národní výstava Senec SK   šampionů CH Lucky V1, CAC, BOB, BIG3
23.6. Mezinárodní  výstava Brno Mgr. Dana Fialová mezitřída JCH Norddream V1, CAC, r.CACIB
otevřená JCH KCH Eastdale Just A Dreamstone V2, r.CAC, Národní vítěz
šampionů Birk V2, r.CAC
8.9. Klubová výstava Pardubice Carin Akesson SWE otevřená Jilly Of Valley V1, CAC
vítězů JCH, CH, Eastdale Just A Image Of Luck V3
29.9. Národní výstava Brno Josef Matějek mezitřída JCH Norddream V1, CAC
otevřená JCH Lucky Puff V1, CAC, CAC ČMKU, NV, BOB
JCH KCH Eastdale Just A Dreamstone V2, r.CAC
vítězů Shelteam Mon Tou Tou V1, CAC
vítězů JCH, KCH Klassic Beauty V1, CAC, NV, CAC ČMKU
13.10. Mezinárodní výstava České Budějovice Mlada Svobodová baby Sugar Baby VN 1
otevřená JCH, KCH Klassic Beauty V2, r.CAC
27.10. Klubová výstava Mladá Boleslav MVDr. Eva Fialová mezitřída JCH KCH Norddream V1, CAC, Nejlepší pes
28.10. Speciální výstava Mladá Boleslav Ing. Ivana Němečková mladých Portrait Of Rose V1
3.11. Mezinárodní výstava Praha MVDr. Vladimír Fiala mezitřída JCH KCH Norddream V1, CAC, CACIB
otevřená JCH KCH Eastdale Just A Dreamstone V2, r.CAC
4.11. Mezinárodní výstava Praha Josef Matějek mezitřída JCH KCH Norddream V1, CAC, CACIB, Vítěz Prahy, CAC ČMKU, BOB
otevřená JCH KCH Eastdale Just A Dreamstone V1 CAC, r.CACIB

2011

datum druh a místo výstavy rozhodčí třída jméno psa
5.2. Mezinárodní výstava
Brno
Ovesná Jaroslava mezitřída Shelteam Mon Tou Tou V1, CAC, r. CACIB
otevřená Lucky V2 r.CAC
23.4..Mezinárodní výstava  České Budějovice Vladimír Fiala mladých Eastdale Just A Dreamstone  V2 (za Lucky Puffem CAJC)
otevřená Lucky V2 r. CAC
30.4. Klubová výstava Horní jelení Eva Fialová mladých Lucky Puff V1, CAJC
vítězů Lucky V2, r. CAC
14.5. Mezinárodní výstava Praha Miroslav Václavík mladých Eastdale Just A Dreamstone V1, CAJC, Junior BOB
 
 
15.5. Mezinárodní výstava
Bratislava SK
Gabriela Ridarčíková mladých Eastdale Just A Dreamstone V1, CAJC
 
21. 5. Mezinárodní výstava Litoměřice Božena Ovesná mladých Eastdale Just A Dreamstone V1 CAJC, Junior BOB
mezitřída Shelteam Mon Tou Tou V1 CAC, Národní vítěz
18.6. Klubová Hradec Králové Tibor Havelka otevřená Mandel V
vítězů Shelteam Mon Tou Tou  V4
27.8. Mezinárodní výstava
Mladá Boleslav
Vladimír Fiala mladých Eastdale Just A Dreamstonel V1, CAJC
mezitřída Shelteam Mon Tou Tou V2, r.CAC
3.9. Klubová výstava
Pardubice
Johnny Andersson Švédsko dorost Norddream VN1
mladých Eastdale Just A Dreamstone V2
5.11 Mezinárodní výstava Praha Iliev Mariusz mladých Norddream V1, CAJC, Junior BOB
mezitřída Eastdale Just A Dreamstone V3
6.11. Klubová výstava
Praha
Paivi Aerola Finsko mladých Norddream V1, CAJC, Junior BOB, BIS 3
otevřená Muggebigge Birk V1 CAC

rok 2010
 

datum druh a místo výstavy rozhodčí třída jméno psa
5.6. Mezinárodní Nitra Gabriela Ridarčiková otevřená Mandelspaun V1 CAC (4)
4.6. Národní Senec Tibor Havelka otevřená Mandelspaun V1 CAC (3)
23.5. Mezinárodní Niš otevřená Mandelspaun V1 CAC res.CACIB (splnil Championa)
mezitřída Is Princess V1 CAC CACIB (splnila championa)
22.5. Národní Batočina otevřená Mandelspaun V1 CAC
mezitřída Is Princess V1 CAC
15.5.Krajská Hradec Kr.            Olga Dolejší otevřená Mandelspaun V1 VT KV
otevřená Is PRincess V1 VT KV
15.5. Klubová Řepeč Margaret Lambert mezitřída Lucky V1 CAC
1.5. Mezinárodní Praha Božena Ovesná mezitřída Lucky V1 CAC CACIB BOB
24.4. Mezinárodní České Budějovice Milan Krinke otevřená Manelspaun V1 CAC res.CACIB
Milan Krinke mezitřída Lucky V1 CAC CACIB
17.4. Klubová Heroltice              MVDr. Eva Fialová otevřená Mandelspaun V2 res.CAC (5)
mezitřída Lucky V2 res. CAC (7)
6.2. Mezinárodní Brno Mgr. Dana Fialová mladých Lucky V1 CAJC BOB Junior
šampionů Dreamcatcher V2 res. CAC
mladých Is Princess V3
mezitřída Rose V
7.2. Mezinárodní Brno Josef Matějek šampionů Dreamcatcher V1 CAC CACIB tím dokončil INTERCHAMPIONa
mladých Is Princess V1 CAJC
mezitřída Rose V


rok 2009
 

datum druh a místo výstavy rozhodčí třída jméno psa
   
9.1. Národní výstava Olomouc MVDr.Vladimír Fiala otevřená Flippie V1 CAC Národní vítěz
4.4. Národní výstava Ostrava Josef Matějek otevřená Mandel V1 CAC (5)
dorost Rose VN1 Nej štěně
19.4. Klubová výstava Brno Milan Krinke otevřená Mandel V2 res.CAC (7)
šampionů Flippie V2 res.CAC
19.4 Národní výstava Inowroclaw PL dorost Rose VN1 BOB Puppy
1.5 Mzinárodní výstava Bar Černá hora otevřená Teddy V1 CAC res.CACIB
1.5 Mzinárodní výstava  Petrovac Černá hora otevřená Teddy V1 CAC
2.5 Národní výstava Ohrid Makedonie otevřená Teddy V1 CAC
2.5 Mzinárodní výstava Ohrid Makedonie otevřená Teddy V1 CAC res.CACIB
2.5. Mezinárodní výstava Praha Milan Krinke otevřená Mandel V2 res.CAC (5)
otevřená Flippie V1 CAC BOB (5)
otevřená French V3 (5)
17.5. Jelenia Gora Pl Jadwiga Niciewicz šampionů Teddy V1 CWC splnil podmínky pro Championa PL
6.6. Klubová výstava Chropyně Thomas Rohlin Danmark baby Lucky Eastdale VN1 Nej štěně (2)
27.6. Mezinárodní výstava Brno Mgr. Dana Fialová mladých Rose V1 CAJC (7)
28.6. Mezinárodní výstava Krakow PL Miroslaw Redlicki dorost Just Angel VN1 BOB Puppy (4)
dorost Jilly VN2 (4)
10.7. Mezinárodní výstava Warszawa PL Jadwiga Niciewicz dorost Jilly VN1 BOB Puppy (2)
14.7 Národní výstava Košice SK mladých Rose V1 CAJC
19.7. Národní výstava Nowy Sacz PL Bozena Kalinowska dorost Just Angel VN1 BOB a BIS Puppy (2)
mladých Rose V1 CAJC (5)
2.8. Národní výstava Zakopane PL Tomasz Borkowski dorost Just Angel VN1
15.8. Mezinárodní výstava Bratislava SK Gabriela Ridarčíková SK dorost Lucky VN1
mladých I´m Jessie V1, CAJC
šampionů Teddybear  V1 CAC CACIB (4) splnil podmínky pro INTERCHAMPIONA
16.8. Mezinárodní výstava Bratislava SK Tibor Havelka šampionů Teddybear V1 CAC
16.8. Národní  výstava Nowy Targ PL Aleksandra Lubaszka mladých Just Angel V1, CAJC (NJwR), BOB (4)
28.8. Mezinárodní výstava Mladá Boleslav MVDr. Vladimír Fiala otevřená Flower V1 CAC CACIB BOB (7)
mladých Just Remember V2
5.9. Klubová výstava Pardubice (73 přihlášených) Bozena Czempas PL dorost Lucky VN1 (3)
mladých Just Remember V1 CAJC BOB Junior BOB, Nejhezčí zlatá šeltie (11)
mladých I´m Jessie V2 (11)
mezitřída Goldie V2 r.CAC (8)
mezitřída Gimmi V4 (8)
otevřená French V4 (11)
vítězů Flippie V3
6.9. Mezinárodní výstava Rumunsko dorost Rose VN1 BOB a BIS Puppy
6.9. Mezinárodní výstava Rumunsko dorost Rose VN1 BOB Puppy
6.9. Národní výstava Przemyśl PL   mladých Just Angel V1 CAJC, BOB Junior, BIS JUNIOR
12.9. Národní výstava Świerklaniec PL Eva Eriksson SWE kennel Crony mladých Just Angel V1 CAJC BOB Junior BIS Junior
mladých Twisted Campari V2
mladých Faworytka V3
19.9. Národní výstava Lódź PL Terrie Cousins GB mladých Twisted Campari V1 CAJC
20.9. Klubová výstava Lódź PL Lidija Okescen SLO mladých Rose V1 CAJC Klubový vítěz mladých (10)
mladých Faworytka V2
26.9. Mezinárodní výstava Wroclaw PL Annd Redlicka mladých Just Angel V1 CAJC BOB Junior
3.10. Klubová Mladá Boleslav MVDr. Eva Fialová mladých Lucky V1 CAJC BOB Junior
8.11. SVĚTOVÁ Bratislava SK Ligita Zake LV mladých Lucky V2 (14)
24.10. Mezinárodní výstava České Budějovice Božena Ovesná mladých Lucky V1 CAJC BOB Junior (4)
mladých Rose V1 CAJC (7)
7.11. Mezinárodní výstava Praha Miroslav Václavík mladých Lucky V2
14.11. Mezinárodní výstava Kielce PL   mladých Lucky V1 CAJC BOB Junior
šampionů Dreamcatcher V3

rok 2008

datum druh a místo výstavy rozhodčí třída jméno psa
12. 1. Národní výstava
Olomouc
Josef Matějek mladých Mandel V1, CAJC
mladých Felicita V1, CAJC
9. 2. Mezinárodní výstava  Brno Ruth Wagner mladých Flippie  V1, CAJC (z 6)
22. 3. Mezinárodní výstava  Praha MVDr. Vladimír Fiala mezitřída Flower V2, r.CAC
mezitřída French V1, CAC
5. 4. Klubová výstava Brno MVDr. Eva Fialová mezitřída Flower V1, CAC, Klubový vítěz
mezitřída Flippie V1, CAC (4)
mladých French V4 (10)
12. 4. Národní výstava
Ostrava
P. Szemraj mezitřída Flippie V1, CAC, NV, BOB
mezitřída Flower V1, CAC, NV
25. 5. Národní výstava Radom (PL) Ewa Buklad otevřená Dinky V1
26. 5. Mezinárodní výstava  Litoměřice Mgr. Dana Fialová mezitřída French V1, CAC
mezitřída Flower V3
31. 5. Krajská výstava
Hradec Králové
Božena Ovesná otevřená Mandel V1, VT, KV, BIG
mezitřída French V1, VT
mezitřída Felicita V1, VT, KV
7. 6. Klubová výstava
Chropyně
Mgr. Ivana Němečková vítězů Flower V1, CAC, Klubový vítěz
28. 6. Mezinárodní výstava Brno Josef Matějek mezitřída Flippie V1, CAC, res.CACIB
19. 7. Národní výstava
Mladá Boleslav
MVDr. Eva Fialová mezitřída French V1, CAC
31. 8. Mezinárodní výstava
Bialystok (PL)
Leif Herman Wildberg (Norsko) otevřená Teddybear V1, CWC, BOS,
                CACIB, BOB
6. 9. Klubová výstava
Pardubice
Andraš Polgar otevřená Teddybear V2, r.CAC
mezitřída French V2, r.CAC
20. 9. Mezinárodní výstava
Maribor
Denis Kuželj mezitřída Mandelspaun V2, r.CAC, r.CACIB
                   
(ze 3)
otevřená Teddybear V1, CAC, CACIB (ze 2)
20. 9. Lodz štěňat Hitta Hem VN2
21. 9. Pohorje B. Kavčic mezitřída Mandelspaun V1, CAC, 
                    CACIB, BOB 
(ze 3)
12. 10. Zabrze Kulikowska otevřená Teddybear V1, CWC, BOS, BOB
              
 (ze 3)

rok 2007

datum druh a místo výstavy rozhodčí třída jméno psa
16. 3. MVP Katowice B. Müller otevřená Dinky  V4
26. 5. Klub.V Chropyně Ing. Ivana Němečková dorost Flippie VN1
2. 6. Kraj.V Hradec Králové Božena Ovesná dorost Flower VN1
24. 7. MVP Kraków P. Harsanyi otevřená Dinky  V1, CWC, r.CACIB
26. 8. Klub.V Praha-Krč PhDr. Vladimír Mojžíš mladých Flippie V1, CAJC (z 12)
mladých French V
mladých Flower V1, CAJC, BOB (z 12)
1. 9. MVP Mladá Boleslav Mlada Svobodová mladých Flower V2
8. 9. NVP Brno Mgr. Dana Fialová mladých Flippie V1, CAJC
23. 9. Klub.V Pardubice Päivi Aerola (FI) mladých Flippie V1, CAJC
mladých French V3
6. 10. MVP České Budějovice MVDr. Vladimír Fiala mladých Flippie V1, CAJC
mladých French V2
mladých Flower V1, CAJC, BOB

rok 2006

datum druh a místo výstavy rozhodčí třída jméno psa
28. 1. MVP Trenčín SK Libuše Ubrová otevřená Craven V1, CAC, CACIB
          
(ze 6 psů)
dorost Eassy VN1
9. 4. Klub.V Brno Ing. Ivana Němečková dorost Eassy VN1
vítězů Barbie V2, r.CAC
23. 4. NVP Inowroclaw PL Mariola Semik mladých Dinky  V1, BOB, BOG III.,
          Zwyciezca Mlodziezy,
         Nejlepší Junior plemene
24. 4. MVP Katowice PL Peter Fricke D mladých Dinky  V3
29. 4. MVP Praha Josef Matějek mladých Eassy V2
otevřená Craven V4
6. 5. Klub.V Řepeč Miranda Blake GB mladých Eassy V3 (z 9 fen)
20.5. MVP Litoměřice Pawel Szemraj otevřená Craven V1, CAC
tímto splnil podmínky pro
ČESKÉHO ŠAMPIONA
mladých Eassy V1, CAJC
27.5. MVP Banja Luka Srečko Kukić otevřená Craven V1, CAC, CACIB
mladých Eassy V1, CAJC
28.5. NVP Banja Luka Božena Ovesná otevřená Craven V1, CAC, BOB, BOG III. tímto se stal ŠAMPIONEM
této země
mladých Eassy V1, CAJC   tímto se stala JUNIORŠAMPIONEM této země
2. 6. NVP Senec, SK Elzbieta Chwalibog otevřená Craven V2, r.CAC
mladých Eassy V1, CAJC
3. 6. MVP Nitra, SK Ildiko Muzslai otevřená Craven V2
mladých Eassy V1, CAJC
22. 7. NVP Mladá Boleslav MVDr. Eva Fialová mladých Eassy V1, CAJC
otevřená Caddy V1
26. 8. Spec.výstava Praha-Krč Natalja Nekrošiené mladých Eassy V1, CAJC
26. 8. Krajowa
Bialymstok, PL
Mariola Semik otevřená Dinky  V1, CWC, NPwR,
          BOB, BIG III.
2. 9. MVP Mladá Boleslav Pawel Szemraj mladých Eassy V2 (4)
otevřená Caddy V2 (4)
15. 9. NVP Gradiška M. Jovanović championů Craven V1, CAC
16. 9. MVP Gradiška T. Čanić championů Craven V1, CAC, CACIB, BOB
          
tímto splnil podmínky pro  
           INTERCHAMPIONA
18. 9. Klubova Lódž P. Harsanyi otevřená Dinky  V2
24. 9. MVP Wroclaw M. Semik otevřená Dinky  V2

rok 2005

datum druh a místo výstavy rozhodčí třída jméno psa
19. 3. NVP Ostrava Miroslav Václavík mezitřída Craven V1, CAC, Národní vítěz
9. 4. Klub.V Brno MVDr. Eva Fialová mezitřída Caddy V3
Candy V
12. 6. NVP Kalisz PL Krystyna Szulc mezitřída Craven V1, CWC
otevřená Candy V2
10. 7. MVP Warszawa PL Zygmunt Jakubowski mezitřída Craven V2, srebrny medal
23. 7. NVP Mladá Boleslav  Jadwiga Niciewicz 
 
mezitřída Caddy V1, CAC
vítězů Craven V2, r.CAC
3. 9. MVP Mladá Boleslav  rozhodčí I. Salimovič otevřená Craven V1, CAC, CACIB
Caddy V
17. 9. Speciální výstava
sheltií Pardubice 
Krystyna Szulc otevřená Caddy V1, CAC
Candy V3
vítězů Craven V2, r.CAC
Atrej   V3
12. 11. NVP Praha  Karel Hořák otevřená Caddy V1, CAC
vítězů Craven V1, CAC,
Národní vítěz, BOB
20. 11. Krajowa wystawa Kielce, PL Barbara Larska třída mladých Dinky  V1, VT,
Nejlepší Junior plemene

rok 2004

datum druh a místo výstavy rozhodčí třída jméno psa
20. 3. NVP Ostrava Mlada Svobodová vítězů Atrej   V1, CAC
otevřená Barbie V2, r.CAC
17. 4. Klub.V Brno Judit Papp vítězů Atrej   V2, r.CAC
otevřená Barbie V (z 12 fen)
24. 4. MVP České Budějovice Josef Matějek otevřená Atrej   V2, r.CAC
otevřená Barbie V3
22. 5. MVP Litoměřice Jadwiga Niciewicz PL otevřená Atrej   V2, r.CAC
otevřená Barbie V
29. 5. Klub.V Chropyně Miroslav Václavík vítězů Atrej   V1 - tímto splnil podmínku pro KLUBOVÉHO ŠAMPIONA
otevřená Barbie V1, CAC
6. 6. Kraj.V Vysoké Mýto Dr. Kocourek mladých Craven V1, VTM
třída vítězů Atrej   V1, VTV, KV
otevřená Barbie V1, VTO, KV
12. 6. MVP Praha Mlada Svobodova otevřená Atrej   V4
otevřená Barbie V1, CAC, r.CACIB
tímto splnila podmínky pro
ČESKÉHO ŠAMPIONA
26. 6. MVP Brno MVDr. Vladimír Fiala otevřená Atrej   V1, CAC, r.CACIB
tímto splnil podmínky pro
ČESKÉHO ŠAMPIONA
18. 9. Oblast.V Pardubice MVDr. Eva Fialová třída vítězů Barbie V1, VTO,
Nejhezčí sheltie výstavy
mladých Craven V3
Caddy V1, VT, Nejhezčí
mladá sheltie výstavy
2. 10. Speciální výstava
Praha Strahov
Mlada Svobodová třída vítězů Barbie V1, CAC
třída veteránů Arka   V1, Nejhezčí veterán
9. 10. MVP České Budějovice PhDr. Vladimír Mojžíš třída championů Barbie V1, CAC, r.CACIB
tímto splnila podmínky pro KLUBOVÉHO CHAMPIONA

rok 2003

datum druh a místo výstavy rozhodčí třída jméno psa
25. 1. MVP Trenčín SK Tibor Havelka (SK) otevřená Atrej   V1, CAC, r.CACIB
mezitřída Barbie V1, CAC
8. 2. MVP Brno Petr Řehánek mladých Barbie V (z 9 fen)
16. 3. NVP Ostrava Tibor Havelka mezitřída Barbie V1
12. 4. Klub.V Benešov MVDr.Eva Fialová vítězů Atrej   V1, CAC
mezitřída Barbie V2, r.CAC
26. 4. MVP České Budějovice Mlada Svobodová otevřená Atrej   V1, CAC, r.CACIB
mezitřída Barbie V1, CAC, r.CACIB
17. 5. Klub.V Chropyně Mlada Svobodová vítězů Atrej   V2, r.CAC
mezitřída Barbie V2, r.CAC
18. 5. Kraj.V Hradec Králové Petr Řehánek mezitřída Barbie V1, VT, Krajský vítěz
otevřená Arka   V2
14. 6. MVP Praha Stanislav Sys otevřená Atrej   V2, r.CAC
22. 6. Klub.V Řepeč Mlada Svobodová vítězů Atrej   V1, CAC, Klubový vítěz
otevřená Barbie V1, CAC
6. 9. MVP Mladá Boleslav PhDr.Vladimír Mojžíš otevřená Atrej   V2, r.CAC

rok 2002

datum druh a místo výstavy rozhodčí třída jméno psa
20. 4. Kraj.V Hradec Králové Ludmila Pavlíková dorost Barbie VN1
8. 6. MVP Praha Josef Matějek otevřená Atrej   V3
27. 7. NVP Mladá Boleslav Ing. Jaroslav Matyáš mladých Barbie V1, CAJC
7. 9. MVP Mladá Boleslav Stanislav Sys mladých Barbie V1
21. 9. NVP Brno Josef Matějek mladých Barbie V2
6. 10. Spec.V Praha Edith Soltesz (A) vítězů Atrej   V2, r.CAC
mladých Barbie V3

rok 2001

datum druh a místo výstavy rozhodčí třída jméno psa
21. 4. Kraj.V Hradec Králové Ludmila Pavlíková otevřená Atrej V2
2. 6. Klub.V Řepeč Mlada Svobodová otevřená Atrej V1, CAC, Klubový vítěz
8. 9. MVP Mladá Boleslav Josef Matějek otevřená Atrej V3
22. 9. NVP Brno PhDr. Vladimír Mojžíš otevřená Atrej V1, CAC, Národní vítěz

 

Ø  ZPĚT na úvodní stránku ×